Biuro nieruchomości Olimp Kęty

Szanowni Państwo

Witamy na stronie internetowej Biura Nieruchomości „OLIMP”.

Działamy na rynku nieruchomości od 1997 roku, jesteśmy licencjonowanym biurem nr licencji 3319 i 6066. Prowadzimy działalność w Kętach, swoim zasięgiem obejmujemy powiat oświęcimski, wadowicki oraz częściowo bielski i żywiecki.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy polisę ubezpieczeniową OC z tytułu prowadzonej działalności w TUiRWarta S.A.
Naszym Klientom oferujemy pełną gamę usług przy transakcjach kupna, sprzedaży, wynajmu wszelkich typów nieruchomości.
Z wykształcenia jesteśmy prawnikami dlatego gwarantujemy Państwu pełną obsługę prawną tj. pomoc w prowadzeniu postępowań spadkowych, regulacje stanów prawych, pisanie pism, umów i podań. Zapewniamy obsługę notarialną i prawną zawieranych transakcji. Oferujemy także doradztwo d/s nieruchomości, współpracujemy z architektami, rzeczoznawcami i geodetami.
W celu zapewnienia kompleksowej obsługi podjęliśmy współpracę z biurami projektowymi. Spośród 3000 gotowych projektów na pewno znajdziecie Państwo coś odpowiedniego dla Siebie. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, znajomości lokalnego i regionalnego rynku pragniemy sprostać Państwa oczekiwaniom.
Naszym zadaniem jest służenie Państwu pomocą we wszystkich etapach poszukiwań i zakupu nowego domu. mieszkania czy działki, poczynając od zdefiniowania Państwa potrzeb i oczekiwań poprzez wyszukanie odpowiedniej oferty, aż po pomoc i doradztwo w zakresie finansowania inwestycji. Zapewniamy fachową obsługę inwestorów oraz Klientów indywidualnych.
Doceniamy Państwa zaufanie dlatego w naszej firmie gwarantujemy Wam komfort i bezpieczeństwo zawieranych transakcji. W kontaktach z Klientami najważniejsza jest dla nas partnerska współpraca. Zależy nam na tym, żeby nasi Klienci polecali nas innym dlatego każdy z nich traktowany jest indywidualnie.
Zgodzą się Państwo, że najlepszą reklamą biura jest zadowolony Klient. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami zapraszamy do naszego biura, lub kontaktu za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

słowa kluczowe: olimp biuro nieruchomości kęty, olimp nieruchomości kęty, kęty nieruchomości, olimp nieruchomości gdańsk, olimp biuro nieruchomości, olimp nieruchomości, olimp nieruchomości chorzów, kalkulator olimp, nieruchomości olimp, ekspres nieruchomości łódź, xksi

About the author