Ubezpieczenie podczas budowy

100 czasopism, 1000 płyt CD w twoim salonie
Pokój dzienny powinien być takim miejscem w naszym domu, w którym swobodnie wypoczywamy po ciężkim dniu. Dobrze by było aby przy okazji zdołał pomieścić, nawet przy niedużym metrażu, wszystkie przedmioty sprzyjające chwili relaksu oraz rozrywce. Płyty z grami, muzyką czy filmami, książki i magazyny – wszystkie te przedmioty niewątpliwie umilają nam wolne chwile, ale i niejednokrotnie zajmują sporo miejsca. W prosty i niedrogi sposób można łatwo uniknąć zagracenia pokoju dzięki kilku sztuczkom.

Ubezpieczenie podczas budowy
Już podczas budowy warto ubezpieczyć dom zarówno od włamania, zalania jak i pożaru. Takie polisy stają się już w Polsce praktycznie normą. Dlaczego warto wykupić takie ubezpieczenie? Od wylania fundamentów pod nasz wymarzony dom, do dnia zamieszkania mija wiele miesięcy, a w tym czasie na placu budowy może zdarzyć się wiele nieprzewidzianych, niebezpiecznych wydarzeń, które mogą spowodować, że koszty poniesione z tego tytułu mogą być bardzo wysokie a budowa wstrzymana lub opóźniona na długi czas. Dlatego warto ubezpieczyć dom właśnie w trakcie jej trwania.

Kupić czy zaczekać ?
Wiele osób mających zamiar kupić mieszkanie w obliczu niestabilnej sytuacji na rynku nieruchomości staje przed nie lada dylematem : kupić już teraz, czy zaczekać na ewentualne dalsze obniżki cen? Czy aktualny trend utrzyma się jeszcze jakiś czas, czy nastąpi niespodziewany zwrot? Przy aktualnym kryzysie na rynku coraz więcej osób starających się o kredyt na zakup mieszkania usłyszy od banków odpowiedź odmowną, część kredytobiorców odstraszą rosnące wymagania jakie należy spełnić aby kredyt uzyskać.

About the author