Zobacz swój przyszły dom

Zobacz swój przyszły dom
Gdy stajemy przed wyborem domu jaki chcemy postawić, powinniśmy być pewni, że nasze potrzeby są dokładnie sprecyzowane, musimy ocenić i skalkulować zasobność portfela, przeprowadzić analizę gruntu na którym chcemy postawić nasz wymarzony dom oraz, co też jest niezwykle ważne ocenić okolicę – odległość do miejsca pracy czy centrum miasta, dostęp do szkół, przedszkoli, sklepów i stacji benzynowych.

Stare mieszkanie w rozliczeniu
Na niepewnym aktualnie rynku nieruchomości deweloperzy i pośrednicy prześcigają się w coraz to bardziej pomysłowych sposobach przyciągnięcia klienta. Jedną z ciekawszych propozycji jest oferta „mieszkania w rozliczeniu”. Polega ona na tym, że klient danego dewelopera ma możliwość wymiany mieszkań w zakresie usług tego dewelopera, lub firm z nim współpracujących.

Domowe kino
Aby oglądać filmy, koncerty lub po prostu słuchać muzyki w zaciszu domowym potrzebujemy co najmniej podstawowy zestaw kina domowego, czyli tak zwane pięć plus jeden. Znaczy to dwa głośniki frontowe lewy i prawy, analogicznie tylne, jeden centralny oraz głośnik nisko tonowy, tak zwany subwoofer i oczywiście amplituner. Gdy rozłożymy głośniki po kątach pokoju lub postawimy na specjalnych stojakach w konfiguracji jakie zaleca producent, mamy wrażenie, że jesteśmy w centrum wydarzeń. Słyszymy dźwięki dookoła siebie.

About the author